05.02.2015.

Notiks Veselību veicinošo skolu seminārs

Lai sekmētu veselības veicināšanas pasākumu īstenošanu izglītības iestādēs, Slimību profilakses un kontroles centrs ir uzsācis darbu pie Veselību veicinošo skolu tīkla darbības atjaunošanas. Seminārs notiks 2015.gada 25.februārī  plkst.10:00-15:00 Veselības inspekcijas Lielajā zālē (Rīgā, Klijānu ielā 7).

No centra līdz Klijānu ielai var nokļūt ar 6. un 3. tramvaju (jābrauc līdz pieturai Brīvības iela) vai 4., 7., 13., 14. un 17.trolejbusiem, braucot līdz pieturai Kr.Barona iela (pirms VEF tilta).

Aicinām iepazīties ar semināra darba kārtību ŠEIT.

Veselību veicinošo skolu tīkla mērķis ir apvienot skolas, kas veselību veicinošas skolas vidi redz kā vienu no skolas darbības mērķiem, dodot tām iespēju dalīties pieredzē un gūt jaunas idejas par veselības veicināšanas praksi skolās, atbalstīt skolas veselību veicinošu aktivitāšu īstenošanā un, integrējot veselību veicinošas aktivitātes skolas ikdienas darba un mācību procesā, veicināt skolēnu un skolas darbinieku veselību. Tīklam aicināta pievienoties ikviena Latvijas vispārējās vai profesionālās izglītības iestāde, kura īsteno pamata un/vai vidējās izglītības programmu.

Semināra dalībnieki varēs uzzināt par veselību veicinošo skolu kustības darba atjaunošanu Latvijā, iepazīties ar kustības ideju, dalības kritērijiem, plānoto darba organizāciju un ieguvumiem skolām un pašvaldībai.

Vairāk informācijas par semināru – sanda.terela@spkc.gov.lv (Vecākā veselības veicināšanas koordinētāja. Tālr. 67387603)