21.10.2015.

Novembra sākumā notiks bezmaksas nodarbību cikls vecāka gadagājuma iedzīvotājiem

Novembra sākumā notiks pēdējais RD Labklājības departamenta organizētais 4 nodarbību cikls  „Tu vari! Tu dari! Tev izdosies!” vecāka gadagājuma iedzīvotājiem par  psihoemocionālās veselības veicināšanas nozīmi, iespējām dažādos vecumposmos un dažādās ģimenes paaudzēs.

Nodarbībās tiek sniegta praktiska un izglītojoša informācija, kā vecāka gadagājuma iedzīvotājiem integrēties sabiedrībā, paplašināt viņu sociālo kontaktu tīklu, kā arī pastāstīt, kā saglabāt un attīstīt savu fizisko un psihoemocionālo labklājību vecumdienās. Tāpat būs iespēja uzzināt, kā ikdienā stiprināt savu atmiņu, uzmanību, uztveri un domāšanu,  kā saglabāt savu radošumu, izmantojot iespēju iesaistīties dažādos praktiskajos uzdevumos un aktivitātēs. Apmeklētāju skaits nodarbībās – 20 dalībnieki.

Nodarbību laiki vēl tiks precizēti. Plānots, ka nodarbības sāksies 6.novembrī. Nodarbības vadīs sertificētas pasniedzējas – Mg.Psych Rasma Paegle un Dr.Hab.Psych Māra Vitnere.Par nodarbībām aicinām interesēties, zvanot pa tālruni 26348146 (Rasmai Paeglei). 

Visas nodarbības ir bezmaksas!

Katra no 4 nodarbībām ilgst  1,5 stundas.

Katra sanākšanas reize būs veltīta kādai no sekojošām tēmām:

1. Atmiņa

2.Domāšana

3.Uzmanība

4.Uztvere

 

 

Foto: www.freemanhealth.com