18.03.2019.

Pelmeņu meistarklase 23.martā!

 

Ar pavasara vēsmām atgriežas arī radošā vēlme izmēģināt jaunas receptes vai pārveidot jau esošās. Šoreiz piedāvājam tematisko meistarklasi, kurā varēs aktīvi iesaistīties arī mazās rociņas. Kopā pārveidosim gan bērnu, gan steidzīgo cilvēku uzturā iecienītu produktu – gatavosim pelmeņus ar dažādu veidu pildījumiem. Noskaidrosim, kā atšķiras to uzturvērtība no veikalā iegādātajiem un kā tos padarīt veselīgākus, kā arī – ko vērtīgu varam tajos ielikt. Gatavojot, pārliecināsimies, lai ēdiena vērtību papildinātu ar vitamīniem, minerālvielām un antioksidantiem bagātiem produktiem, iegūstot ne tikai omulīgu, bet arī vērtīgu ēdienu vēsai pavasara diena.

Veselīga uztura skolas Pelmeņu pagatavošanas meistarklase notiks 23.martā, plkst. 10:00, Rīgas Centrāltirgus Sakņu paviljonā. Tikšanās vieta – kafejnīca, kas atrodas labajā pusē, ejot iekšā pa ieeju no kanāla puses. Meistarklasi vadīs uztura speciāliste Līga Balode.

Lai pieteiktos meistarklasei, lūdzam aizpildīt formu:

Šobrīd ir sasniegts maksimālais dalībnieku skaits, ja kāda vieta atbrīvosies, pieteikšanās forma būs aktīva!

Dalībnieku skaits meistarklasē ir ierobežots, tāpēc lūdzam pieteikties tikai tad, ja tiešām vēlaties un varēsiet meistarklasi apmeklēt.

Meistarklasi rīko Rīgas domes Labklājības departaments, dalība tajā – bez maksas.

 

Foto: quinntheislander/Pixabay