14.01.2016.

Purvciemā atklāta jaunizveidotā slēpošanas trase

2016. gada 15. janvārī, klātesot Rīgas domes priekšsēdētājam Nilam Ušakovam un pilsētas izpilddirektoram Jurim Radzevičam, atklāta pašvaldības jaunizveidotā distanču slēpošanas trase, kas atrodas Purvciemā, Lielvārdes ielā 141 pie Rīgas 84.vidusskolas.

Foto no pasākuma pieejams fotogalerijā: www.veseligsridzinieks.lv/purvciema-atklata-jaunizveidota-sleposanas-trase/


Purvciema sleposanas trase_1

Jaunās slēpošanas trases nosaukums ir Rīgas ziemas sporta un atpūtas parks „Purvciems”. Trasi un inventāra nomas punktu apsaimniekos sporta skola „Arkādija”, kuras pārraudzībā ir arī slēpošanas trase Uzvaras bulvārī 15. „Purvciema” trase ir aptuveni 800 metrus gara. Trase izmantojama bez maksas un pie tās darbosies arī inventāra nomas punkts katru dienu no plkst. 10.00 līdz 21.00.

Līdz ar jaunās trases atklāšanu, šosezon Rīgā darbosies trīs pašvaldības izveidotas distanču slēpošanas trases: pie reģionālā sporta centra „Sarkandaugava”, Rīgas ziemas un aktīvās atpūtas centrā Uzvaras bulvārī 15 un Purvciemā.

 


Purvciema sleposanas trase_3Purvciema sleposanas trase_2Rīgā šoziem darbosies arī vairākas slidotavas. Esplanādē ir ierīkota mākslīgā ledus slidotava. Savukārt dabīgā ledus slidotas atrodas Rīgas ziemas un aktīvās atpūtas centrā Uzvaras bulvārī 15, pie reģionālā sporta centra „Sarkandaugava”, pie Rīgas Daugavgrīvas vidusskolas (Parādes iela 5c) un pie Rīgas Pļavnieku ģimnāzijas (A.Saharova iela 35). Slidotava tiek veidota arī pie Anniņmuižas vidusskolas (Kleistu ielā 14).

Plašāka informācija par Rīgas pašvaldības izveidotajām slēpošanas trasēm un slidotavām, to darba laiku un kontaktinformāciju pieejama tīmekļa vietnē: www.sports.riga.lv sadaļā „Aktuāli”.

Foto: Renārs Koris