21.05.2015.

Rīgā iedzīvotāji var piedalīties bezmaksas sporta nodarbībās

Rīgas domes Labklājības departaments atgādina, ka arī šogad ar tā atbalstu rīdziniekiem tiek piedāvāta lieliska iespēja bez maksas apmeklēt bezmaksas nodarbības, kas veltītas ne tikai veselīga uztura paradumu tēmām – piemēram, sabalansētam uzturam, uzturvielām, gremošanas sistēmas darbībai un produktu savienojamībai, bet arī uzzināt fizioterapeita ieteikumus kustību un balsta aparāta sistēmas uzlabošanai.

Un tas vēl nav viss – bez maksas var piedalīties arī fitnesa nodarbībās, kas šogad notiek fitnesa klubā “Veselības fabrika”.

Vairāk par sporta un veselīga uztura nodarbībām iespējams uzzināt ŠEIT.

Andas seminars_2_2015Foto no maija semināra un fitnesa nodarbības Veselības fabrikā

Un ir vēl kāds jaunums! Rīgas iedzīvotājiem ir vēl viena papildus iespēja stiprināt savu veselību, jo šogad aktīva un veselīga dzīvesveida nodarbības organizē arī Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments – iedzīvotājiem tiek organizētas bezmaksas sporta nodarbības, kur kopīgi vingrojot, arī varēs saņemt individuālas trenera konsultācijas par katram piemērotāko treniņu metodiku, fizisko slodzi, veselīgu uzturu, par vispusīgu fizisko sagatavotību, kā arī saņemt atbildes uz katru interesējošiem jautājumiem saistībā ar sporta aktivitātēm.

Pirmā Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta nodarbība notiks otrdien, 26. maijā, no plkst. 18.30 pie Olimpiskā Sporta centra (Grostonas iela 6b).

IKSD_trenini

Nodarbības vadīs treneris Mārtiņš Dakša. Tajās paredzēta gan praktiska vingrošana, gan teorētisku jautājumu apspriešana. Tiks runāts par to, kā pareizi iesildīties, kā veidot savu individuālo treniņu plānu un sabalansēt fizisko slodzi ar veselīgu uzturu. Apmeklētājiem būs iespēja uzzināt par izturības, spēka, ātruma, lokanības un koordinācijas trenēšanu, par dažādu vingrojumu pielietošanu atbilstoši sava ķermeņa īpatnībām utml. Uz nodarbībām jāņem līdzi sporta tērps, jo tiks nodrošinātas ģērbtuves un arī duša.

 • Vasaras garumā nodarbības notiks:
  26. maijā pie Olimpiskā Sporta centra (Grostonas iela 6b) no plkst. 18.30 – 20.30
  30 jūnijā Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas stadionā (Brīvības iela 333) no plkst. 18.30 – 20.30
  28. jūlijā pie Rīgas Futbolā skolas (Uzvaras bulv. 10) no plkst. 18.30 – 20.30
  25. augustā pie Bērnu un jauniešu centra „Laimīte” (Sarkandaugavas iela 24)  no plkst. 18.30 – 20.30
  29. septembrī pie Rīgas Sporta manēžas (Maskavas iela 160) no plkst. 18.30 – 20.30.

Vairāk informācijas par Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta nodarbībām iespējams uzzināt – ŠEIT.