27.06.2022.

Rīgā iespējams veikt bezmaksas holesterīna un glikozes līmeņa eksprestestus

No šī gada 23.marta Rīgas domes Labklājības departaments un MFD Veselības grupa piedāvā iedzīvotājiem veikt bezmaksas holesterīna un glikozes līmeņa noteikšanu un ekspreskonsultāciju.

Pakalpojums tiek nodrošināts Eiropas Sociālā fonda projekta “Mēs par veselīgu Rīgu!” ietvaros. Projekta mērķis ir uzlabot pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumiem iedzīvotājiem, īpaši teritoriālās, nabadzības un sociālās atstumtības riskam pakļautajām personām, Rīgas pilsētas pašvaldības teritorijā, īstenojot vietēja mēroga, visaptverošus, sabiedrību piesaistošus un aktīvus fiziskās, garīgās un sociālās veselības veicināšanas pasākumus.

Bezmaksas holesterīna un glikozes līmeņa noteikšana un ekspreskonsultācijas tiks veiktas divās MFD Veselības grupas filiālēs Rīgā – Dzirnavu ielā 70 un Saharova ielā 20a.

Visi bezmaksas eksprestesti ir pieejami ikvienam interesentam pēc iepriekšējas pieteikšanās, saskaņā ar ekspreskonsultāciju grafiku.  Veikto eksprestestu rezultātus varēs saņemt uzreiz pēc testu veikšanas, MFD Veselības grupas sertificētie speciālisti sniegs īsu konsultāciju, skaidrojot iegūtā eksprestesta rezultātus.

Pieteikties uz bezmaksas holesterīna un glikozes līmeņa noteikšanu un ekspreskonsultāciju var katru darba dienu no plkst. 9:00 līdz plkst. 17:00, zvanot pa tālruni 25411884.