26.06.2015.

Rīgas apkaimēs turpinās attīstīt visiem iedzīvotājiem pieejamus sporta centrus

Ikvienā Rīgas apkaimē jāattīsta daudzfunkcionāla sporta un fizisko aktivitāšu infrastruktūra, šādu nepieciešamību 25. jūnijā apstiprināja visi šai tēmai veltītas diskusijas dalībnieki:

Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs,  Rīgas domes Īpašuma departamenta direktors Oļegs Burovs, Izglītības, kultūras un sporta departamenta direktors Gunti Helmanis, kā arī „Ghetto games” vadītājs Raimonds Elbakjans, kuri tikās ar vairāku Rīgas izglītības iestāžu audzēkņiem  un to direktoriem jaunizveidotajā Rīgas 31. vidusskolas daudzfunkcionālajā  sporta stadionā (Skuju ielā 11, Vecmīlgrāvī).

„Rīgas pašvaldība stratēģiski īsteno savus mērķus un šeit ir redzams rezultāts –  Vecmīlgrāvī ir moderna un daudzfunkcionāls sporta un fizisko aktivitāšu infrastruktūra, kas būs pieejama ikvienam šīs apkaimes iedzīvotājam,”, tā klātesošos uzrunāja N. Ušakovs.

Pie Rīgas 31.vidusskolas ir pabeigti teritorijas labiekārtošanas darbi un Vecmīlgrāvja apkaimē ir ieguvusi jaunu un modernu labiekārtotu teritoriju.

Sadarbībā ar Latvijas futbola federāciju ir izveidots futbola laukums. Ir divi multifunkcionālie sporta laukumi – āra fizisko aktivitāšu trenažieri,  bērnu rotaļu laukums ar gumijoto segumu, atsevišķi izveidots arī vieglatlētikas sektors un basketbola laukums. Teritorija ir iežogota, gājēju celiņi nobruģēti un veikti apzaļumošanas darbi.  Sakārtota ir arī elektrosistēma teritorijas apgaismošanai un izbūvētas  teritorijas un videonovērošanas sistēmas.

Darbus pēc Rīgas domes Īpašuma departamenta pasūtījuma veica SIA „RERE04” par kopējo summu 1,38 miljons eiro neieskaitot PVN.

„Līdzīga veida daudzfunkcionālie laukumi šobrīd ir izveidoti pie Rīgas 72.vidusskolas, Iļģuciema vidusskolas un Rīgas Hanzas vidusskolas, bet jau tuvākajā nākotnē, šāda veida daudzfunkcionālie laukumi tiks izveidoti pie Rīgas Klasiskās ģimnāzijas un Juglas vidusskolas,” par paveikto un plānoto informē Rīgas domes Īpašuma departamenta direktors Oļegs Burovs.

https://www.flickr.com/photos/103426396@N05/sets/72157655032087232

Informācijas avots: www.iksd.riga.lv