29.06.2015.

Iedzīvotājus aicina uz bezmaksas sporta aktivitātēm

30. jūnijā, rīdzinieki un arī pilsētas viesi no plkst. 18.30 gaidīti organizētā sporta nodarbībā, kas notiks Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas stadionā (Brīvības iela 333).

Šī būs jau otrā nodarbība piecu nodarbību ciklā – bezmaksas sporta nodarbībās, kur kopīgi vingrojot, var saņemt arī individuālas trenera konsultācijas par katram piemērotāko treniņu metodiku, fizisko slodzi, veselīgu uzturu, par vispusīgu fizisko sagatavotību, kā arī saņemt atbildes uz katru interesējošiem jautājumiem saistībā ar sporta aktivitātēm.

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments šādu aktivitāti īsteno, lai iedzīvotājiem sniegtu iespēju bez maksas apmeklēt sporta nodarbības, kā arī uzzinātu par jautājumiem, kas saistīti ar vēlmi īstenot aktīvu un veselīgu dzīvesveidu.

Nodarbības vadīs treneris Mārtiņš Dakša. Tajās paredzēta gan praktiska vingrošana, gan teorētisku jautājumu apspriešana. Tiks runāts par to, kā pareizi iesildīties, kā veidot savu individuālo treniņu plānu un sabalansēt fizisko slodzi ar veselīgu uzturu. Apmeklētājiem būs iespēja uzzināt par izturības, spēka, ātruma, lokanības un koordinācijas trenēšanu, par dažādu vingrojumu pielietošanu atbilstoši sava ķermeņa īpatnībām utml. Uz nodarbībām jāņem līdzi sporta tērps, jo tiks nodrošinātas arī ģērbtuves un duša.

NODARBĪBAS NOTIKS:

  • 30 jūnijā Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas stadionā (Brīvības iela 333);
  • 28. jūlijā pie Rīgas Futbolā skolas (Uzvaras bulv. 10);
  • 25. augustā pie Bērnu un jauniešu centra „Laimīte” (Sarkandaugavas iela 24) un
  • 29. septembrī pie Rīgas Sporta manēžas (Maskavas iela 160).

Foto: www.becomegorgeous.com