09.10.2015.

Sagatavoti padomi bērniem un vecākiem par to, kā bērniem internetā justies drošāk

2015.gada vasarā tika uzsākta bērnu izglītošanas kampaņa “Esi reindžers!” Kampaņas laikā tika veikta aptauja un, balstoties uz aptaujas rezultātiem, sagatavoti padomi bērniem, kā arī vecākiem par to, kā bērniem internetā justies drošāk.

Kampaņu uzsāka Bezvadu interneta pakalpojumu sniedzējs “Triatel”, kas kampaņas ietvaros veica arī aptauju un, balstoties uz aptaujas rezultātiem, sagatavota padomus bērniem un vecākiem par drošību internetā. Padomi bērniem un vecākiem izstrādāti sadarbībā ar tehnoloģiju ekspertu Kristapu Skuteli un psiholoģi, psihoterapeiti Eviju Rozenlauku.

Ņemot vērā bērnu drošības internetā tēmas aktualitāti, pielikumā pievienoti bērnu izglītošanas kampaņas “Esi reindžers!” ietvaros sagatavotie materiāli.

Izstrādāta arī datora ekrāntapete – tā ir vienkārši uzskatāma vizualizācija, kas lejupielādējama un uzliekama uz datora ekrāna – ar padomiem bērniem.

Visi materiāli ir bez maksas, un izstrādātie ekspertu padomi pievienoti pielikumā, kā arī pieejami zemāk esošajās saitēs:

 http://triatel.lv/lv/esi-reindzers/top-10-padomi-berniem

 

http://triatel.lv/lv/esi-reindzers/top-7-padomi-vecakiem

http://triatel.lv/lv/esi-reindzers – ekrāntapete

Esi-Reindzers_650x200

Informācijas avots: www.iksd.riga.lv

Foto: www.saferinternet.org