06.05.2022.

SIA “Rīgas 2.slimnīca” valdes priekšsēdētājs Sandris Petronis saņem ​Atzinības krusta komandiera apbalvojumu

 

Valsts prezidents Egils Levits un Ordeņu kapituls 2022. gada 4. aprīlī nolēma atbilstoši Valsts apbalvojumu likuma 30. pantam par nopelniem medicīnā un pašaizliedzīgo profesionālo ieguldījumu pacientu ārstniecībā apbalvot ar Atzinības krustu un iecelt par Atzinības krusta komandieri traumotologu, ortopēdu, SIA “Rīgas 2. slimnīca” valdes priekšsēdētāju, Rīgas Stradiņa universitātes Ortopēdijas katedras docētāju Sandri Petroni.

Atzinības krusta devīze ir Pour les honnêtes gens (“Godaprāta ļaudīm”) un ar Atzinības krustu apbalvo par izcilu Tēvijas mīlestību un par sevišķiem nopelniem valsts, sabiedriskajā, kultūras, zinātnes, sporta un izglītības darbā. Par nopelniem uzskatāma uzticīga un uzcītīga kalpošana valsts vai pašvaldības dienestā, priekšzīmīga un godīga darba izpilde, ikviena sabiedriska kalpošana, tautas gara, pašdarbības un saimniecisko spēku attīstīšana.

Rīgas domes Labklājības departaments pievienojas Rīgas 2.slimnīcas kolektīvam un lepojas, un sveic slimnīcas valdes priekšsēdētāju ar pelnīto augsto apbalvojumu!