13.07.2015.

SIA “Rīgas veselības centrs” 14. jūlijā atzīmēs pirmo gadskārtu

14. jūlijā, Rīgas pašvaldības ārstnieciskā profila kapitālsabiedrībai SIA „Rīgas veselības centrs” – dibināšanas pirmā gadskārta. Atzīmējot šo notikumu, pie visām sešām veselības centra filiālēm tiks iestādītas rozes un izraudzītas to krustmātes.

2014. gada 14. jūlijā, reorganizējot sešas Rīgas pašvaldības ārstnieciskā profila kapitālsabiedrības – “Bērnu veselības centru “Ķengarags””, “Bolderājas poliklīniku”, “Iļģuciema poliklīniku”, “Primārās veselības aprūpes centru “Ziepniekkalns””, “Torņakalna poliklīniku” un “Veselības centru “Imanta””, tika izveidota ārstniecības iestāde, kuras kapitāla daļu turētājs ir Rīgas pašvaldība.

Veselības centra izveidošanas mērķis bija paaugstināt sniegto veselības aprūpes un veselības veicināšanas pakalpojumu kvalitāti un uzlabot pakalpojumu pieejamību, īpašu vērību pievēršot to mikrorajonu iedzīvotāju aprūpei, kuros centra filiāles izvietotas.

SIA „Rīgas veselības centrs” sniedz plašu valsts apmaksāto un maksas veselības aprūpes un profilakses pakalpojumu klāstu gan pieaugušajiem, gan bērniem, nodrošinot diagnostiskos izmeklējumus un speciālistu konsultācijas. Veselības centrā ir labi attīstīti daudzveidīgi rehabilitācijas pakalpojumi. Detalizētu ieskatu par piedāvājumu un ārstu pieņemšanas laikiem var atrast mājas lapā – www.rigasveseliba.lv

Turpmākā gada laikā iecerēts attīstīt sadarbību ar darba devējiem obligāto veselības pārbaužu veikšanai. Plānots attīstīt veselības veicināšanas un slimību profilakses programmas iedzīvotājiem, īpašu uzmanību veltot topošajiem vecākiem un ģimenēm ar bērniem. Tiks izstrādātas dažādas veselības pārbaužu un slimību profilakses programmas dažādām pacientu kategorijām, kā piemēram pacientiem ar kardioloģiskām saslimšanām, cukura diabēta pacientiem, pacientiem ar neiroloģiskām saslimšanām.

SIA “Rīgas veselības centrā” strādā 566 darbinieki, tai skaitā 257 ārsti-speciālisti. Veselības centra telpās darbojas arī 72 ģimenes ārstu prakses.

Vairāk informācijas – www.rigasveseliba.lv