21.12.2015.

Svētku laikā Rīgā notiks aktīvās atpūtas pasākums ģimenēm “Sportiskā eglīte”

Pirmo reizi Rīgā, 27. decembrī, starp Ziemassvētkiem un Jaunā gada sagaidīšanu, Olimpiskā sporta centrā, Vieglatlētikas zālē, norisināsies aktīvās atpūtas pasākums ģimenēm ar bērniem “Sportiskā eglīte”.

Pasākumā ģimenēm būs lieliska iespēja atpūsties sportiskā garā atpūsties, gūt jaunas emocijas un visiem kopā jautri pavadīt laiku gaidāmajās svētku brīvdienās.

Apmeklētāji visu pasākuma laiku, no plkst. 11.00 – 16.00, aicināti iesaistīties vairāk nekā divpadsmit aizrautīgās atrakcijās, kas noformētas īpašā Ziemassvētku noskaņā. Plašais aktivitāšu klāsts nodrošinās visām paaudzēm interesantu dienu. Vecāki un vecvecāki iesākumā steigs palīgā pašiem mazākajiem, bet pēc tam varēs ļauties sporta priekam kopā ar tuviniekiem, spēlējot lielās spēles – futbolbiljardu, dambreti u.c.. Darbosies arī radošās darbnīcas. Šajā laikā arī būs brīvi pieejams viens pludmales volejbola laukums, kuru bez maksas drīkstēs izmantot ikviens šīs spēles cienītājs.

Vienlaikus svētku noskaņu radīs arī bērnu māksliniecisko kolektīvu priekšnesumi uz lielās skatuves. Piedalīsies bērnu un jauniešu studijas “Rasa” mazie dziedātāji, deju studija “Dancebeat” un citi. Starplaikos dažādi konkursi un īpaši pārsteigumi no “Danonki”.

Visas ģimenes, kas piedalīsies pasākumā, saņems sadarbības partneru sarūpētās dāvaniņas un pašiem mazākajiem sarūpēti būs arī pateicības raksti.

Ieeja un aktivitātes pasākumā “Sportiskā eglīte” bez maksas. Lai būtu ērtāka sportošana, ieteicams līdzi paņemt maiņas apavus. Sīkāka informācija mājaslapā www.sportiskaeglite.lv.

Pasākumu organizē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments sadarbībā ar biedrību “Stiprinieku republika”.

Sportiska eglite_2015

Informācijas avots: www.iksd.riga.lv