21.05.2018.

Veselīga uztura skolas Ēdiena gatavošanas meistarklase “Vasaras garša”

Vasara ir iestājies un krāsas mums apkārt kļūst arvien košākas un sulīgākas. Ir tik lieliski, ja arī šķīvī varam novērot to pašu. Izmantosim savā labā visu, ko šis laiks mums sniedz – uzņemsim vitamīnus no dārzeņiem augļiem un ogām  un vairosim pozitīvo enerģiju, lūkojoties uz tikko sagatavotu, košu, sulīgu un veselīgu ēdienu!

Lai gan vasarā nav vēlēšanās daudz laika pavadīt virtuvē, gatavojot izsmalcinātas un sarežģītas maltītes, veselīgi un garšīgi paēst gribas vienmēr. Turklāt vasarā iespējams pagatavot tādus ēdienus, kas citos gadalaikos grūti izdarāms. Vasara arī biežāk notiek dažādas draugu satikšanās, kuru laikā gribas ciemiņus pārsteigt ar kādu jaunu un interesantu ēdienu.

Dažādi salāti, kuru pagatavošanā tiek izmantoti dārzā vai uz palodzes augošie zaļumi, pirmie redīsi un citi gardumi, saldie ēdieni no vasaras ogām – to visu nepacietīgi vēlamies pagatavot pēc garās un drūmās ziemas.

Apgūt jaunas receptes, kas garšos un smaržos pēc vasaras, varēsi sestdien, 26.maijā, Rīgas Centrāltirgus Sakņu paviljonā, Coffee Tower virtuvē, plkst. 10:00 – 14:00. Meistarklasi vadīs OnPlate komanda. Apmeklējums – bez maksas, vietu skaits – ierobežots!

 

Pieteikšanās meistarklasei ir noslēgusies! 24.maija laikā visiem dalībniekiem tiks izsūtītas apstiprinājuma e-pasta vēstules. Ja kāda vieta meistarklasē atbrīvosies, pieteikuma forma atkal būs aktīva.

Foto: OnPlate