18.09.2015.

Aicinājums iepazīt zīmju valodu!

Septembra pēdējā nedēļā nedzirdīgie visā pasaulē atzīmē Starptautisko nedzirdīgo nedēļu, kuras laikā organizē īpašus pasākumus un  akcijas.

Nedzirdīgo nedēļas ietvaros Latvijas Nedzirdīgo savienības (LNS) Rehabilitācijas centrs organizē darbnīcu „Zīmju valoda”, kas notiks 22. un 24. septembrī no pl. no 14 līdz 16 Elvīras ielā 19 korp.3, Rīgā (izvēlēties vienu datumu).

 Aicināti pieteikties sabiedrisko, sociālo un medicīnas iestāžu darbinieki, kuriem darbā, ģimenē vai sabiedriskajās aktivitātēs ir saskarsme ar nedzirdīgām personām, – speciālisti, kas strādā ar nedzirdīgajiem; nedzirdīgo  bērnu vecāki, to ģimenes locekļi un citi interesenti.

Darbnīcas dalībniekiem būs iespēja bez maksas iepazīt latviešu zīmju valodu, iemācīties dažus vārdus, pieklājības frāzes un alfabētu, kā arī, iespējams, gūt iedvesmu šo valodu apgūt padziļināti.

Nodarbību vadīs LNS Rehabilitācijas centra Zīmju valodas attīstības nodaļas speciālistes.

Papildus informācija: Lilita Janševska – e pasts zvc@lns.lv;  tel. 26350913.

Vienlaikus no 19. septembra līdz 3.oktobrim notiek  vairākas citas publiskas aktivitātes: Starptautiskās nedzirdīgo nedēļas pasākumi – 2015 ( visos ieeja bez maksas  – laipni lūgti visi interesenti). Papildinformācija: www.lns.lv;  www.rc.lns.lv

LNS_nedzirdigo_nedela_2015

 

Foto: www.aatinternational.com