10.08.2015.

Aktīvās atpūtas un sporta pasākums “Rīgas Sporta nakts” šogad notiks jau piekto reizi

Rīgas centrā 11.septembrī ar Rīgas domes atbalstu jau piekto gadu pēc kārtas norisināsies aktīvās atpūtas un sporta pasākums “Rīgas Sporta nakts”.

Šogad sadarbībā ar Latvijas Sporta federāciju padomi (LSFP) pasākums plānots kā projekta “Eiropas sporta nedēļa” sastāvdaļa un tā devīze – “Esi aktīvs!” jeb “Be active!”.

Lielākā daļa sporta nakts aktivitātes no 16.00 līdz pat diviem naktī galvenokārt norisināsies laukumā pie Brīvības pieminekļa, Bastejkalnā un teritorijā gar pilsētas kanālu virzienā no Latvijas Nacionālās operas līdz K. Valdemāra ielai. Papildus tam Kronvalda parka teritorija un laukums pie Rīgas Kongresu nama tiks pārvērsts par ģimeņu un bērnu aktīvās atpūtas zonu.

Līdzīgi kā pērn, pasākumā paredzētas dažādas aktivitātes gan bērniem, gan jauniešiem, gan pieaugušajiem un pat senioriem. Visiem aktīvā dzīvesveida piekritējiem būs iespēja piedalīties dažādos konkursos, izmēģināt jaunus un uzzināt daudz ko par zināmiem, tautā iemīlētiem sporta veidiem. Ikviens interesents varēs apmeklēt tematiskās ielas, piemēram, “Ēd vesels”, “Dzīvo vesels”, “Rīga ceļo” un gūt sev nepieciešamo informāciju, runājot ar uztura speciālistiem, sporta ārstiem, fizioterapeitiem, rehabilitācijas centru speciālistiem, tūrisma uzņēmumu un organizāciju pārstāvjiem.

Darbosies arī “Rīgas Sporta nakts” EXPO, kur iedzīvotājiem, pilsētas viesiem dažādas konsultācijas sniegs un paraugdemonstrējumus rādīs sporta federācijas un klubi. Galvenie pasākuma programmas notikumi paredzēti laukumā pie Brīvības pieminekļa, notiks dažādu aizraujošu sporta veidu prezentācijas, skatītāju konkursi, atklātie treniņi un vēl daudz kas cits.

Gatavošanās process rit pilnā sparā, tādēļ rīkotāji aicina interesentus savu dalību pasākumā pieteikt laicīgi, jo tā ir iespēja iepazīstināt ļoti plašu auditoriju ar savu produktu vai pakalpojumu.

„Rīgas Sporta nakts” mājas lapā www.sportanakts.lv jau šobrīd iespējams pieteikties dalībai pasākumā un rezervēt dalībnieka vēlmēm atbilstošu prezentācijas vietu. Tāpat arī apmeklētāji var izlasīt visu par to, kas gaidāms pasākumā.

Pasākumu “Rīgas Sporta nakts” rīko Rīgas dome, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments sadarbībā ar biedrību “Par stipru Latviju”.

Informāciju sagatavoja:

Elīna Gārbena

SIA “Stipriem Events & Media” sabiedrisko attiecību un mārketinga projektu vadītāja

E-pasts: elina@stipriem.lv

Mob. tel. +371 26135134

Informācijas avots: www.iksd,riga.lv