06.01.2016.

Iedvesmas lekcija par skriešanu ziemā

Tiem, kuriem Jaunā gada apņemšanos sarakstā iekļauts veselīgs dzīvesveids, vairāk sporta un jo īpaši – skriešana, Kalnciema kvartāls jaunā gada sākumā piedāvā iedvesmas lekciju par to, kā sagatavoties skriešanai tai “nepiemērotos” laika apstākļos.

Sestdien, 9. janvārī, plkst. 12.00 Kalnciema kvartāla Vīnu veikala un kafejnīcas zālē jebkuram interesentam tiks sniegta iespēja uzzināt vairāk par skriešanu ziemā. Tā kā skriešanas sezona nebeidzas līdz ar vasaras beigām, bet turpinās visu gadu, mainoties vien uz bargākiem laika apstākļiem, nepieciešams padomāt arī par papildus ekipējumu, lai skrējēji var turpināt treniņus ierastajā svaigajā gaisā, nevis spiestā kārtā pārvietoties uz telpām. Par to, kā labāk skriet ziemā, bezmaksas seminārā skriešanas entuziastiem stāstīs maratonists Raimonds Soopargs. Ieeja – bez maksas!

Tikmēr Kalnciema kvartāla tirdziņā būs iespēja iegādāt iecienītos Latvijas zemnieku un mājražotāju labumus par īpašām akcijas cenām. Pēcsvētku laikā, kad ledusskapjos svilpo vējš, Kalnciema kvartāla pārtikas tirgotāji iepriecinās savus klientus ar atlaidēm un īpašām akcijām – pērc vienu, otrs par puscenu; pērc divus, trešais par brīvu; pērc vienu un saņem dāvanu – tas viss un vēl citi pārsteigumi tiks sarūpēti tirdziņa apmeklētājiem.Tirdziņa dienā akcijas dalībniekus varēs atpazīt pēc īpaša akcijas marķējuma iecienīto pārtikas tirgotāju stendos.

Vairāk informācijas arī sociālajos tīklos:

www.facebook.com/kalnciemaiela
www.twitter.com/kalnciemaiela

Informācijas avots: www.iksd.riga.lv