24.09.2015.

Iedzīvotājus aicina uz sezonas noslēguma bezmaksas sporta aktivitātēm

Otrdien, 29. septembrī, iedzīvotāji no plkst. 18.30 gaidīti organizētā sporta nodarbībā, kas notiks pie Rīgas Sporta manēžas (Maskavas iela 160).

Šī būs sezonas noslēguma nodarbība piecu pasākumu ciklā, kas šovasar iedzīvotājiem tika piedāvāta, kā  līdz šim nebijusi aktivitāte. Organizētās bezmaksas sporta nodarbībās iedzīvotāji kopīgi vingrojot, var saņemt arī individuālas trenera konsultācijas par katram piemērotāko treniņu metodiku, fizisko slodzi, veselīgu uzturu, par vispusīgu fizisko sagatavotību, kā arī saņemt atbildes uz katru interesējošiem jautājumiem saistībā ar sporta aktivitātēm.

v_2

Sezonas noslēguma nodarbībā aicināti piedalīties gan tie, kas cītīgi apmeklēja iepriekšējās nodarbības, gan arī tie, kuri šajā aktivitātē līdz šim nebija piedalījušies. Tās laikā treneris Mārtiņš Dakša vadīs praktisku nodarbību, kā arī pastāstīs, kā vingrot un uzturēt sportiski veselīgu formu ziemas periodā. Tāpat treneris konsultēs, kā sastādīt individuālu aktivitāšu plānu, kā sabalansēt fizisko slodzi ar veselīgu uzturu. Nodarbības apmeklētājiem būs iespēja uzzināt par izturības, spēka, ātruma, lokanības un koordinācijas trenēšanu, par dažādu vingrojumu pielietošanu atbilstoši sava ķermeņa īpatnībām utml. Uz nodarbībām jāņem līdzi sporta tērps, jo tiks nodrošinātas ģērbtuves un arī duša.

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments šogad pirmo gadu īsteno jaunu aktivitāti, lai iedzīvotājiem sniegtu iespēju bez maksas apmeklēt sporta nodarbības, kā arī uzzināt par jautājumiem, kas saistīti ar vēlmi īstenot aktīvu, veselīgu dzīvesveidu.

 Vairāk informācijas: Indra Vilde – Rīgas domes IzglītībaSporta pamati-4681s, kultūras un sporta departamenta sabiedrisko attiecību vadītāja, tālr. 67026838.

v_14