11.03.2015.

Mežaparkā uzsākta gatavošanās Sieviešu skrējienam

8. martā svētku sajūtu veidoja ne vien Starptautiskā Sieviešu diena un pavasaris, kas spoži triumfēja, sasildot termometra stabiņus, bet arī pirmais NIKE RUN CLUB āra treniņš.  Labvēlīgiem laika apstākļiem ir spēks, kas teju katru mudina doties ārā un izkustēties, un tas bija manāms arī Mežaparkā.

Sezonas atklāšanas treniņā piedalījās ap 200 dalībniekiem, tostarp arī Sieviešu skrējiena vēstneses.

1. maijā Mežaparkā notiks nu jau trešais Sieviešu skrējiens, kurā tūkstošiem sieviešu pārkāps starta līniju, lai veiktu 7km skrienot, ejot vai nūjojot. Katrs finišs būs uzvara un tās garšu pastiprinās ieguldītais darbs treniņos. Tāpēc ar svētdienas treniņu tiek uzsākta gatavošanās šai aktīva dzīvesveida svētku dienai, kuras kulminācija –  jau pēc 2 mēnešiem. Bezmaksas treniņi Mežaparkā turpmāk notiks ik ceturtdienu plkst. 18.30. Kopā ar treneriem un vieglatlētiem Inesi Nagli un Arni Ozoliņu varēs  pilnvērtīgi sagatavoties ne vien šim, bet arī citiem skrējieniem. Savukārt nūjošanas treniņi būs Starptautiskās Nūjošanas federācijas treneres Lindas Andrusas vadībā, bet iešanas treniņi sadarbībā ar pieredzējušo fitnesa un Brīvdabas Sporta Kluba treneri Robertu Radičuku.

Tieši motivācija un iedvesma palīdz neatkāpties no mērķa un jau tradicionāli Sieviešu skrējienā papildus to var smelties no vēstnesēm – sabiedrībā atpazīstamām sievietēm no dažādām jomām, kas iedvesmo un aicina ikvienu sievieti būt aktīvai un ikdienā atrast laiku fiziskām aktivitātēm. Aktrise, TV raidījumu vadītāja – Jana Duļevska, stiliste, zīmola Eightcrafts dibinātāja – Diāna Godmaša, aktrise, pieci.lv  radio balss – Marta Līne, TV žurnāliste, ziņu diktore – Kristīna Garklāva, Latvijas Nacionālā teātra aktrise – Madara Botmane un Dievietei.lv sociālo ziņu medija pārstāve, kas pieņēmusi izaicinājumu 3 mēnešu garumā (http://dievietei.lv/izaicinajums-3-menesu-garuma-pienemts/) – Ilze Raudiņa kopā veido sešinieku, kas svētdien, kopā ar citām dalībniecēm, uzsāka gatavošanos startam 1.maijā. Kristīne Garklāva atklāj, ka viņas lielais izaicinājums būs kārtīga un sistemātiska gatavošanās: “Man pašai būs interesanti redzēt, ko ķermenis saka par regulāru skriešanu un  to, vai ar katru treniņu izdodas uzlabot rezultātus.” Septītā Sieviešu skrējiena vēstnese ir vieglatlēte un šķēpmetēja Madara Palameika, kura kopīgam gatavošanās procesam pievienosies pēc atgriešanās no treniņnometnes.

Reģistrēties 7 km skriešanai, nūjošanai vai iešanai ar vai bez laika kontroles, kā arī bērnu skrējienam, iespējams pasākuma mājas lapā sieviesuskrejiens.lv, kā arī Nike un Sportland veikalos.

Sieviesu skrejiens_2

Informācijas avots: www.iksd.riga.lv