02.10.2015.

Nodarbības oktobrī par veselīgu uzturu un fitnesa treniņi – spēkam un izturībai!

Oktobrī rīdziniekiem notiks vēl divas bezmaksas nodarbības par veselīgu uzturu un fitnesa treniņi. Mēs esam radīti kustībai! Piedalies un uzzini par veselīga uztura pamatprincipiem, kas palīdzēs no jauna novērtēt Tavus uztura paradumus, bet pēc tam – aktīvs treniņš Veselības fabrikā!

Oktobra nodarbības notiks 17. un 24.oktobrī no plkst. 10:00 līdz 14:00. Sākums -viesnīcas „Days hotel” konferenču zālē plkst.10.00 – 12.00, Rīgā, Brīvības ielā 199.

Lai pieteiktos nodarbībai, aicinām zvanīt pa tālruni 29467859 vai rakstīt uz e-pastu: aveseliba@inbox.lv.

Andas seminars_1_2015

Pirmā daļa būs veltīta mūsu gremošanas sistēmas nozīmei veselības saglabāšanā, sabalansētam uzturam, uzturvielu attiecībai pārtikā un citām tēmām, kā arī fizioterapeita ieteikumiem kustību un balsta aparāta sistēmas uzlabošanai. Norises vieta: viesnīcas „Days hotel” konferenču zālē plkst.10.00 – 12.00, Rīgā, Brīvības ielā 199;

 Otrajā daļā dalībnieki piedalīsies fitnesa treniņā, lai trenera vadībā ar ļoti iedarbīgiem vingrinājumiem stiprinātu stāju un attīstītu dziļo ķermeņa muskulatūru, kā arī uzlabotu balsta aparātu un atslogotu tās ķermeņa daļas, kas sēdoša darba laikā negatīvi tiek ietekmētas visvairāk.

Fitnesa treniņš notiks sporta un fitnesa klubā „Veselības fabrika” plkst.13.00 – 14.00, Brīvības gatvē 214M (pretim „Days hotel”, otrā ceļa pusē). Nodarbību vadīs fitnesa trenere Anda Radziņa, kura sekos līdzi, lai vingrinājumi tiek veikti pareizi un atbilstoši katra individuālajām spējām.  

A_Veseliba_26.09.2015.

 

Vēršam uzmanību, ka 17.oktobrī vairāk tiks stāstīts par sabalansētu uzturu un uzturvielām, bet 24.oktobrī – par gremošanas sistēmas darbību un produktu savienojamību! 


Ņemot vērā mūsdienu darba specifiku, kad liela daļa darbu tiek veikta sēžot (piemēram, pie datora vai vadot transportlīdzekli), vai arī tajā vērojamas monotonas un vienveidīgas kustības, daudzi darba veicēji mēdz sūdzēties par dažādiem veselības problēmu simptomiem – piemēram, sāpēm kakla un jostas daļā, vēnu vai mugurkaula problēmām. Un tas ir viegli izskaidrojams, ņemot vērā to, ka cilvēka fizioloģija nav piemērota ilgstošam darbam vienveidīgā pozā. Ilgstoša slodze, stress, neveselīgs uzturs un sēdoša darba dēļ iegūts vairāku ķermeņa vietu saspringums jau pāris gadu laikā var radīt būtiskas veselības problēmas. Piemēram, saspringums sēdoša darba veicējiem izraisa traucētu asinsriti, kā rezultātā palielinās spiediens uz jostas daļas skriemeļiem un pieaug reimatisma, osteohondrozes, radikulīta attīstības, kā arī nervu saknīšu nospiešanas risks. Tāpat izmainās vielmaiņa, kas var izraisīt liekā svara, sirds un asinsvadu slimības.

Tādēļ ikviens ir aicināts apmeklēt semināru, lai uzzinātu vairāk, kā ar efektīviem, bet vienkārši ievērojamiem paņēmieniem pārtiku un vingrinājumus pārvērst enerģijas un spēka „donorā”, lai ikdiena darba vidē mūsu ķermenim būtu komfortabla un ērta; kādi ir pareiza uztura un uzturvērtības pamatprincipi; kā panākt, lai darba procesā varētu iegūt vairāk enerģiju, kā vairot dzīvesprieku un attīrīt savu organismu, kā arī daudz citus vērtīgus ieteikumus, kas noderēs ikdienā visa mūža garumā.