Rīgas valstspilsētas pašvaldības Labklājības departaments sadarbībā ar SIA “OnPlate” aicina Rīgas iedzīvotājus uz bezmaksas nodarbību cikliem ar DEJU UN KUSTĪBU elementiem!

Deja un kustība ir viens no mākslas elementiem, kuru izmanto kā radošas pašizpausmes līdzekli, ar kura palīdzību tiek attīstīta cilvēka kustību un ritma izjūta, kā arī formas un telpas uztvere.

Nodarbības ir piemērotas visām vecuma grupām, jo to saturs un intensitāte ir viegli pielāgojama dalībnieku vajadzībām un spējām. Nodarbību laikā tiek veidotas radošas kustību improvizācijas, horeogrāfijas, sarunas un refleksijas, kas palīdz izprast ķermeni, atbrīvot prātu un veicināt emocionālo un fizisko līdzsvaru.

Deja un kustība ir valoda, ar kuras palīdzību var izteikt to, ko nav viegli izteikt vārdos.


Viena nodarbību cikla ietvaros paredzētas astoņas nodarbības.

Aicinām pieteikties uz vienu no grupām:

🗓️ Nodarbības notiks: 5. maijā, 12. maijā, 19. maijā, 2. jūnijā, 9. jūnijā, 16. jūnijā, 30. jūnijā un 7. jūlijā;

⏱️ Nodarbību norises laiks: no plkst. 15.00 līdz 17.00;

📍 Nodarbību norise vieta: Miera iela 15, Rīga.

VAI

🗓️ Nodarbības notiks: 7. maijā, 14. maijā, 21. maijā, 28. maijā, 4. jūnijā, 11. jūnijā, 18. jūnijā un 25. jūnijā;

⏱️ Nodarbību norises laiks: no plkst. 18.00 līdz 20.00;

📍 Nodarbību norises vieta: Alauksta iela 21, Rīga.

 

📌 Nodarbības vadīs: Simona Orinska, sertificēta mākslas terapeite ar specializāciju deju un kustību terapijā.


👉 Vietu skaits nodarbībās ir ierobežots, iepriekšējā pieteikšanās OBLIGĀTA, aizpildot PIETEIKUMA ANKETU!

👉 Jautājumu gadījumā:

📧 rakstīt ieva@onplate.lv

📞 zvanīt +371 29423020 (Ieva)

Apmeklējot pasākumu, tā dalībnieki piekrīt, ka pasākuma laikā var tikt uzņemtas fotogrāfijas un / vai video, kas var tikt publicēti mājas lapā www.veseligsridzinieks.lv un sociālo tīklu kontos.


Vizuālā materiāla avots: Canva.com (2026). Tiešsaistes grafiskā dizaina rīks. Pieejams: https://www.canva.com