23.10.2015.

Pedagogus aicina uz pasākumu „Vesels skolotājs – veseli skolēni”

Trešdien, 28. oktobrī, Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs (RIIMC), Kaņiera ielā 15 aicina uz Veselības dienai veltītu pasākumu „Vesels skolotājs – veseli skolēni”, kura laikā skolotājus aicinās iesaistīties dažādās aktivitātēs, piedalīties diskusijās saistībā ar aktīvu,  veselīgu dzīvesveidu.

Pasākums notiks no plkst. 9.30 līdz 14.30.

„Šajā pasākumā būs iespēja uzklausīt padomus un iesaistīties diskusijās: kā tikt galā ar ikdienas stresu, kā pašiem sev palīdzēt, lai uzlabotu savu emocionālo labsajūtu ikdienā, pilnveidot zināšanas par pirmās palīdzības sniegšanu, par veselīgu uzturu un dzīvesveidu, par pedagogu darba vides riska faktoriem, par skolotāju rīcību problēmsituācijās, kā arī iespēja piedalīties nūjošanas u.c. nodarbībā”, gaidāmo pasākumu raksturo RIIMC darbinieki.

Visas dienas garumā varēs iepazīties un degustēt Dr. Tereško tējas, “Rīgas Dzirnavnieka” graudaugu pārslu putras, Z/S „Dzintarlāči” smiltsērkšķu sulu un Z/S „Jāņkalni” produkciju. Sadarbībā ar Euroaptieku skolotāji bez maksas varēs veikt mērījumus, lai pārbaudītu sirds veselību. Savukārt sadarbībā ar Valsts Asinsdonoru centru būs iespēja atbalstīt donoru kustību un ziedot  asinis. Ja skolotāji izlems to darīt, tad  jāņem līdzi personu apliecinošs dokuments un bankas konta numurs naudas kompensācijai. Lai varētu apzināt donorus, kas vēlas nodot asinis, lūgums pieteikties pa e-pastu- iveta.razumovska@riga.lv līdz 23.10.2015.

Veselības dienas programma un informācija par pieteikšanos pieejama tīmekļa vietnē www.riimc.lv

Informācija: RIIMC, tālr. 67105534.

Informācijas avots: www.iksd.riga.lv