07.01.2016.

Šosezon Rīgā pašvaldība nodrošina četras slidotavas un divas slēpošanas trases; lielākā daļa jau strādā

Šoziem Rīgā darbojas četras slidotavas – trīs dabīgā ledus un viena – mākslīgā. Esplanādē darbojas Rīgas pilsētas publiskā mākslīgā ledus slidotava, kas apmeklētājiem atvērta katru dienu no plkst.10 līdz 22. Turpat pieejama arī inventāra noma, kas pieaugušajiem maksā 2,10 eiro stundā, bet bērniem – 1,40 eiro stundā.

Pilsētā, Uzvaras bulvārī 15, pieejama arī Rīgas ziemas sporta un atpūtas parka dabīgā ledus slidotava, kas darbojas katru dienu no plkst.10 līdz 21. Inventāra noma šeit izmaksā trīs eiro stundā pieaugušajiem un divus eiro stundā bērniem.

Tāpat jau darbojas arī reģionālā sporta centra “Sarkandaugava” dabīgā ledus slidotava – pirmdienās līdz piektdienās no plkst.14 līdz 21 un brīvdienās – no plkst.10 līdz 21. Inventāra noma šeit maksā 1,80 eiro stundā visiem. Publiskas slidoatas Riga

Iedzīvotājiem jau pieejama arī Rīgas Daugavgrīvas vidusskolas dabīgā ledus slidotava, Parādes ielā 5c, kas darbojas ik dienas no plkst.10 līdz 22, taču darba dienās skolēnu sporta stundu laikā līdz plkst.15 tā var būt slēgta. Inventāra noma šeit izmaksā 1,80 stundā visiem.

Rīgā jau darbojas arī Rīgas ziemas sporta un atpūtas parka slēpošanas trase, kas atrodas Uzvaras bulvārī 15. Pašreiz tajā jau darbojas mazais aplis 500 metru garumā, taču tiek gatavots arī lielais aplis, kas ir 1200 metrus garš. Darba laiks ir katru dienu no plkst.10 līdz 21, inventāra noma izmaksā 4,50 stundā pieaugušajiem un trīs eiro stundā bērniem.

Pašreiz darbam tiek gatavota arī reģionālā sporta centra “Sarkandaugava” slēpošanas trase, Sarkandaugavas ielā 24. Pašlaik šī trase vēl nestrādā, bet tuvāko dienu laikā varētu sākt darbu.

Informācijas avots: www.sports.riga.lv

Foto: www.winter.sportsxfitness.com