10.02.2016.

Valsts apmaksāta vizīte pie ārsta – vēl februārī!

Rīgas pašvaldības kapitālsabiedrības SIA “Rīgas veselības centrs” filiālēs valsts apmaksātus veselības aprūpes pakalpojumus joprojām ir iespējams saņemt vēl februārī bez gaidīšanas garās rindās.

Visās veselības centra filiālēs joprojām ar ģimenes ārsta norīkojumu ir iespēja par valsts finansējumu apmeklēt ķirurgu, dermatologu ( filiālēs “Imanta” un Ziepniekkalns” pieņem arī  bērnus), kā arī pie ginekologa, kas ir tiešās pieejamības speciālists.

Filiālēs “Iļģuciems, “Ziepniekkalns”, “Ķengarags”, “Imanta” un “Torņakalns” bērni līdz 18 gadu vecumam dažu nedēļu laikā var saņemt zobārstniecības pakalpojumus, bet filiālēs “Imanta”, “Iļģuciems” un “Imanta” arī zobu higiēnista pakalpojumus.

Filiālē “Imanta” vēl ir pieejamas valsts apmaksātas vizītes pie endokrinologa (pieaugušajiem), bet “Ķengarags” – pie alergologa.

Filiālē “Imanta” ar ārsta norīkojumu katru darbdienu pieejami nesen atvērtā mūsdienīgā rentgena kabineta pakalpojumi.

Iepriekšēja pierakstīšanās: pa tālruni 8801, e-pastā: pieraksts@rigasveseliba.lv un mājas lapas sadaļā “Sazinies ar mums”.

“Rīgas veselības centrs” filiāles atrodas:

  • Filiāle “Iļģuciems” ( Sēlpils iela 15 un Buļļu 7)
  • Filiāle “Ķengarags” ( Kaņiera iela 13)
  • Filiāle “ Imanta” ( Imantas 8.līnija 1, k.1)
  • Filiāle “Torņakalns” ( Kokles iela 12)
  • Filiāle “Ziepniekkalns” ( Valdeķu iela 57)
  • Filiāle “ Bolderāja” ( Kapteiņu iela 7)

 

Papildu informācija: Maruta Bukleviča (SIA “Rīgas veselības centrs” PR un mārketinga speciāliste, tālr.: 29996119, e-pasts: maruta.buklevica@rigasveseliba.lv)

www.rigasveseliba.lv