29.06.2015.

Aicina bez maksas apgūt skrituļslidošanas prasmes

Lai sagatavotos gada centrālajam notikumam skrituļslidošanā Latvijā – “Spice” skrituļslidošanas maratonam Mārupē, no 2. jūlija ikviens interesents ir aicināts apmeklēt bezmaksas skrituļslidošanas nodarbības profesionālu treneru vadībā.

“Rollerblade” skrituļslidošanas skolas nodarbības notiks divas reizes nedēļā, t/c “Spice” daudzstāvu autostāvvietas 5. jeb jumta stāvā.

“Rollerblade” skrituļslidošanas skola kā daļa no “Spice” skrituļslidošanas maratona tiek organizēta piekto gadu pēc kārtas un ik gadu pulcē aizvien lielāku interesentu skaitu. Visās “Rollerblade” skrituļslidošanas skolas nodarbībās to dalībniekiem bez maksas būs nodrošināts viss nepieciešamais inventārs, lai piedalītos nodarbībā – skrituļslidas, ķivere un aizsarginventārs (roku un ceļu sargi). Nodarbībās ir aicināts piedalīties ikviens interesents neatkarīgi no vecuma vai sagatavotības līmeņa. Aktīvākie nodarbību apmeklētāji iegūs arī īpašas balvas no zobu pastas ražotāja “Signal”.

Andris Krauja, “Rollerblade” skrituļslidošanas skolas vadītājs:“”Rollerblade” skrituļslidošanas skola ir lieliska izdevība bērnam jau agrā vecumā apgūt šo aizraujošo sporta veidu, attīstīt koordināciju un labi pavadīt laiku kopā ar citiem bērniem. Tāpat arī jauniešiem un pieaugušajiem tā ir lieliska iespēja iemācīties pareizi braukt ar skrituļslidām, lai arī ikdienā uz tām justos droši un spētu pilnvērtīgi izbaudīt šo sporta veidu un tā pozitīvo ietekmi uz labsajūtu un veselību.”

“Rollerblade” skrituļslidošanas skolas nodarbību laiki: 

2. jūlijs, plkst. 18:00 – 20:00
4. jūlijs, plkst. 12:00 – 15:00
9. jūlijs, plkst. 18:00 – 20:00
11. jūlijs plkst. 12:00 – 15:00
16. jūlijs, plkst. 18:00 – 20:00
18. jūlijs, plkst. 12:00 – 15:00
21. jūlijs, plkst. 18:00 – 20:00
23. jūlijs, plkst. 18:00 – 20:00

Ikviens “Rollerblade” skrituļslidošanas skolas dalībnieks, kā arī visi interesenti ir aicināti pieteikt savu dalību kādā no četrām “Spice” skrituļslidošanas maratona distancēm:

  • Sporta distancē (40-45 km)
  • Tautas distancē (18-25 km)
  • Ģimeņu distancē (8-12 km)
  • Bērnu distancē (0,5-1 km).
Sporta distances laikā tiks noskaidrots ne tikai “Spice” skrituļslidošanas maratona uzvarētājs, bet arī Latvijas čempions skrituļslidošanā, savukārt Tautas distancē sevi pierādīt ir aicināti skrituļslidošanas amatieri un entuziasti. Ģimeņu distance šogad vienos radošākos skrituļslidotājus, bet Bērnu distance pulcēs jaunākos maratona dalībniekus vecuma grupā līdz 12 gadiem.

Pieteikties “Spice” skrituļslidošanas maratonam ir iespējams, reģistrējoties mājas lapā www.maratoni.lv.   Pēc 29. jūnija dalības maksa Sporta distancē būs 15 EUR, Tautas distancē – 10 EUR, Ģimeņu distancē – 5 EUR, bet dalība Bērnu distancē visu iepriekšējās reģistrēšanās laiku saglabāsies bez maksas.

Informācijas avots: www.info.riga.lv