11.09.2019.

Atsākas bezmaksas peldētapmācības nodarbības iesācējiem – “Droša atrašanās uz ūdens”

Izsludināta pieteikšanās bērniem bez iemaņām peldēšanā uz 12 bezmaksas peldētapmācības nodarbību pamatkursu iesācējiem. Nodarbības paredzētas bērniem vecumā no 10 līdz 14 gadiem. Nodarbību cikls atsāksies 23. septembrī Rīgas domes Labklājības departamenta projekta Mēs par veselīgu Rīgu – daudzveidīgi un pieejami veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi! ietvaros.

Nodarbību laiki:

10 – 12 gadi:

pirmdienās, trešdienās 15:15 | trenere Alla Fomenko | 12 vietas

otrdienās, piektdienās 14:30 | trenere Alla Fomenko | 12 vietas

12 – 14 gadi:

otrdienās, piektdienās 15:15 | trenere Sandra Baglais | 12 vietas

! nodarbību laiki var tikt papildināti, sīkāka informācija, zvanot uz tālr. nr. 67388478

Iepriekšējs pieraksts un apmeklējums obligāts. Lai pierakstītos, lūdzam zvanīt uz tālr. nr. 67388478. Nodarbības var tikt pārceltas uz citu laiku tikai ar ārsta zīmi.

Peldēšana ir viena no svarīgākajām dzīvību saglabājošām prasmēm, šīs iemaņas kādu dienu var izglābt, tāpēc nodarbībās liela uzmanība tiks veltīta bērnu drošībai un izdzīvošanas iemaņām ūdenī.

Katrai grupai tiks nodrošināts 12 nodarbību cikls (6 nedēļas), no kurām pirmā nodarbība būs teorētiska, pārējās 11 nodarbības būs praktiskas, peldbaseinā mācot bērniem dažādas peldēšanas tehnikas, piemēram, gulēšana uz ūdens, peldēšanai kraulā uz vēdera / uz muguras un tml. Teorētiskajā nodarbībā tiks pārrunāti ūdens un peldēšanas fizikālie aspekti, teorija par drošu atrašanos pie ūdens (gan peldbaseinā, gan dabā), potenciālie riska faktori pārgalvīgai uzvedībai pie ūdens un citi jautājumi. Nodarbības vadīs sertificēti peldēšanas treneri.

Nodarbības tiek īstenotas Eiropas Savienības Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2./16/I/021 Mēs par veselīgu Rīgu – daudzveidīgi un pieejami veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi! ietvaros.

Piedaloties projektā, tā dalībnieki piekrīt sniegt personas datus. Nodarbību laikā var tikt uzņemtas fotogrāfijas un video, kas var tikt publicēti mājas lapās www.veseligsridzinieks.lv, www.olimpiskais.lv, kā arī Rīgas domes Labklājības departamenta un SIA Olimpiskais sporta centrs sociālo tīklu kontos.