03.08.2018.

Bezmaksas ciguna nodarbības Rīgā!

Rīgas domes Labklājības departaments projekta “Mēs par veselīgu Rīgu!” ietvaros aicina rīdziniekus bezmaksas apmeklēt ciguna nodarbības.

Ciguna vingrošana ir Ķīnas medicīnas, 5000 gadu senu un iedarbīgu zināšanu kompleksa, sastāvdaļa. Šie vingrojumi ir ļoti vienkārši izpildāmi un neprasa īpašu sagatavotību, lokanību, priekšzināšanas vai vecuma ierobežojumu. Vingrojumu pozitīvais efekts izpaužas dažādos veidos, bet īsumā var tikt raksturots kā veselības uzlabošana un dzīvesprieka paaugstināšana. Vingrojumu efekts ir pierādīts arī mūsdienu zinātniskajos pētījumos. Latvijā Saulainā ciguna virzienu ir ieviesis Latvijas Austrumu vingrošanas asociācijas prezidents, ārsts, rakstnieks un ciguna skolotājs Igors Kudrjavcevs.

Nodarbības vadīs Latvijas Austrumu vingrošanas asociācijas licencētas programmas “Ciguns – instruktors” (RD IKSD licence DIKS-17-318-ail) sertificēti instruktori.

Nodarbības turpināsies arī rudenī. Lūdzam sekot informācijai mājas lapā un Facebook lapā Veselīgs rīdzinieks veselā Rīgā = 2VR.

 

Nodarbības tiek īstenotas Eiropas Savienības Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2./16/I/021 “Mēs par veselīgu Rīgu – daudzveidīgi un pieejami veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi!” ietvaros.