26.07.2022.

Psiholoģiskais atbalsts līdzatkarīgajiem – bezmaksas nometnes

Rīgas domes Labklājības departaments ESF projekta “Mēs par veselīgu Rīgu!” ietvaros aicina atkarīgo personu ģimenes locekļus piedalīties bezmaksas psiholoģiskā atbalsta nometnēs.

 Interesenti var pieteikties vienai nometnei, izvēloties datumu:

  • gada 5.-7. augustā

vai

  • gada 2.-4. septembrī.

Katra nometne ilgst trīs dienas, kuru laikā tās dalībnieki saņems profesionālu psiholoģisko atbalstu; varēs padziļināt savu izpratni par atkarību un līdzatkarību; vairot spējas apzināties savas jūtas, sasniegt mērķus un atjaunot personības resursus.

Ar līdzatkarīgajiem strādās pieredzējuši speciālisti – Iveta Krūmiņa (sertificēta klīniskā un veselības psiholoģe) un Benita Griškeviča (LPB sertificēta psihoterapijas speciāliste, sertificēta klīniskā un veselības psiholoģe). Tāpat dalībniekiem būs iespēja arī fiziski izkustēties un izmēģināt savus spēkus radošajās darbnīcās.

Nometnes notiks: Talsu novada viesu mājā «Rezidence Kurzeme», kur dabā, tālu no pilsētas kņadas, būs iespēja ieklausīties sevī, tikt uzklausītam un atspirgt. Visiem nometnes dalībniekiem tiks nodrošināta bezmaksas izmitināšana, uzturs, kā arī transports no Rīgas līdz viesu mājai un atpakaļ.

Kā kļūt par nometnes dalībnieku?

Pieteikties var ikviens pilngadīgs Latvijas iedzīvotājs, kurš cieš no  līdzatkarības.

Pieteikšanās un sīkāka informācija par nometni:

Iveta Krūmiņa – 28275992,

e-pastskonsultanti.psihologi@gmail.com


Nometne tiek īstenota Eiropas Savienības Sociālā fonda projekta Nr. 9.2.4.2./16/I/021 “Mēs par veselīgu Rīgu!” ietvaros.

Apmeklējot pasākumu, tā dalībnieki piekrīt, ka pasākuma laikā var tikt uzņemtas fotogrāfijas un video.

!!! Vēršam uzmanību, ka nometņu laikā tiks nodrošināti epidemioloģiskās drošības pasākumi, ņemot vērā valstī noteiktās epidemioloģiskās drošības prasības un rekomendācijas.

Iedzīvotājiem pirms nometņu apmeklēšanas jābūt atbildīgiem un jāizvērtē savs veselības stāvoklis – nometnes nevar apmeklēt, ja ir kādi saslimšanas (elpceļu infekcijas) simptomi, dalībnieks bijis kontaktā ar Covid-19 slimnieku vai dalībnieks ir SPKC noteiktā kontaktpersona.