14.09.2016.

Tēva diena 2016

Saulainā sestdienā, 10.septembrī, Rīgā pulcējās tūkstošiem ģimeņu no visas Latvijas, lai piedalītos Tēva dienas gājienā un festivālā, kas notika Vērmanes dārzā.

Svinību laikā visiem dalībniekiem un apmeklētājiem bija iespēja piedalīties dažādās radošās un sportiskās aktivitātēs un baudīt muzikālus priekšnesumus Dailes teātra aktieru ansambļa “Ilga”, bērnu vokālā ansambļa “Knīpas un Knauķi”, perkusionista Nila Īles un citu mākslinieku izpildījumā.

Līdzās dāvanu darbnīcām un fotosienai atradās arī Veselības kvartāls, kurā kopā ar Rīgas domes Labklājības departamentu varēja izkustēties,  izpildot spēka, izturības, līdzsvara, muskuļu koordinācijas un ātrumu vingrojumus, tādā veidā nodarbinot visas muskuļu grupas. Profesionālu fitnesa treneru pavadībā vingroja ne tikai tēti, bet arī mammas un bērni.

Piecu stundu garumā Veselības kvartālā darbojās arī Latvijas Sarkanā Krusta Veselības istaba, kurā asinsspiediens tika izmērīts 109 festivāla apmeklētājiem vecumā no trīspadsmit līdz deviņdesmit sešiem gadiem. Medmāsa ne tikai mērīja asinsspiedienu, bet arī sniedza atbildes uz jebkādiem, ar veselību saistītiem, apmeklētāju jautājumiem.

Festivāla apmeklētāji – gan bērni, gan pieaugušie, kopā ar Labklājības departamenta speciālistiem labprāt salika arī lielizmēra puzli, likšanas procesā iegūstot informāciju par smēķēšanas kaitīgo ietekmi un veselību.

Piedāvājam ielūkoties fotomirkļos no šī pasākuma.