16.01.2019.

Tiek uzsākta dalībnieku reģistrācija diennakts nometnei „Sajūti pasauli radoši”

Tiek uzsākta dalībnieku reģistrācija otrajai veselību veicinošai diennakts nometnei „Sajūti pasauli radoši” bērniem ar kustību un fiziskās attīstības traucējumiem un viņu vecākiem vai pavadoņiem.

Dalību nometnē finansē Rīgas domes Labklājības departaments projekta „Mēs par veselīgu Rīgu – daudzveidīgi un pieejami veselības profilakses pasākumi!” ietvaros.

Nometnes norises laiks: 2019.gada 11.-16.marts, vieta – Jelgavas 1.internātpamatskola, Attīstības centrs.

Nometne paredzēta bērniem vecumā no 6 līdz 16 gadiem. Kopējais dalībnieku skaits nometnē ir 15 bērni un 15 pieaugušie.Nometnes mērķis ir uzlabot dalībnieku psiho-emocionālo pašsajūtu.

Nometnes programmā – mākslas terapija, radošās darbnīcas bērniem un pieaugušajiem, ciguna vingrošana, spēka dziesmas, komandas saliedēšanas pārgājiens, atbalsta nodarbības vecākiem, tikšanās ar nometnes viesiem, aktivitātes svaigā gaisā, rotaļas, ballīte un citi pasākumi gan bērniem, gan vecākiem.

Šobrīd ir iespējams pieteikties arī nākamajām nometnēm, kas notiks 2019.gada jūlijā, augustā un oktobrī.

Vairāk informācijas un pieteikšanās nometnei, sazinoties ar Agitu Krastiņu – tālr. nr. 29342266, e-pasta adrese viesmilibasprojekti@gmail.com.

 

Nodarbības tiek īstenotas Eiropas Savienības Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2./16/I/021 “Mēs par veselīgu Rīgu – daudzveidīgi un pieejami veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi!” ietvaros.

 

Foto: stevepb/pixabay