30.01.2021.

Nodarbības uzņēmumiem par stresu, ģimenes un darba pienākumu apvienošanu, kā arī fiziskā noguruma mazināšanu

Rīgas domes Labklājības departaments sadarbībā ar SIA “OnPlate” arī 2022.gadā uzņēmumiem piedāvā iespēju pieteikties bezmaksas nodarbībām, lai pastāstītu par veidiem, kā sekmēt stresa mazināšanu, rastu līdzsvaru savā ikdienā, kad jāapvieno darba un ģimenes dzīves pienākumi, kā arī palīdzētu mazināt saspringumu un prast izvingrināt ķermeni arī darba vietā.

Pieteikšanās un informācija:

Lai pieteiktos vai noskaidrotu radušos jautājumus, lūdzam rakstīt uz e-pastu elina@onplate.lv vai aizpildīt elektronisku anketu https://ieej.lv/piesakiDarbavietu

Pieteikties iespējams šādām tēmām pēc savas izvēles:

  • Stress un izdegšana darba vietās. 

Psihologa vadītā nodarbībā uzzināsiet par stresa izpausmēm fiziskā, emocionālā, intelektuālā un uzvedības līmenī; kā identificēt galvenos stresorus un to ietekmi uz cilvēka ķermeni; kā atpazīt un pārvarēt stresa izraisītos simptomus; kā attīstīt prasmi vadīt savas emocijas arī emocionālās spriedzes apstākļos, un kādi ir iespējamie risinājumi stresa situāciju pārvarēšanā.

  • Darba un ģimenes pienākumu apvienošana.

Uzzināsiet par šķēršļiem sabalansētai darba un ģimenes dzīvei; praktiskiem ieteikumiem un risinājumiem – kā līdzsvarot savus pienākumus, lai tas ir ieguvums gan darba devējam, gan darbiniekam; pašmotivācijas veicināšanu; risinājumiem un atbalsta resursiem indivīda un darbavietas līmenī.

  • Fiziskā noguruma mazināšana

Fizioterapeita vadītā nodarbībā uzzināsiet par darba vietas/vides faktoru ietekmi uz darbinieku fizisko veselību, organisma fizioloģisko un psihoemocionālo procesu mijiedarbību. Dalībnieki varēs līdzdarboties praktiskos vingrinājumos, ko arī turpmāk ieteicams veikt savā darba vietā.

Nodarbību norise:

Šobrīd nodarbības tiek organizētas attālināti, izmantojot Zoom platformu. Vienas nodarbības ilgums – 60 minūtes.

Kas var pieteikties?

Ikviens uzņēmums, kurš darbojas Rīgas pilsētas pašvaldības administratīvajā teritorijā. Viena nodarbība paredzēta 10 – 25 cilvēku lielai grupai. Ja uzņēmumā ir lielāks darbinieku skaits, iespējams organizēt vairākas nodarbības dažādām cilvēku grupām. Ja uzņēmumā nav vairāk par 10 dalībniekiem, kuri velētos piedalīties, lūdzam rakstīt uz e-pastu uz elina@onplate.lv, un piedāvāsim jums ērtāko risinājumu.

Apmeklējot pasākumu, tā dalībnieki piekrīt, ka pasākuma laikā tiek veikts ekrānuzņēmums kā apliecinājums Rīgas domes Labklājības departamentam par nodarbību norisi, savukārt  dati tiek apstrādāti saskaņā ar Datu aizsardzības regulu.