06.09.2017.

Māmiņas tiek aicinātas uz bezmaksas nodarbībām par veselīgu uzturu

Rīgas domes Labklājības departaments projekta “Mēs par veselīgu Rīgu!” ietvaros aicina topošās un jaunās māmiņas uz nodarbībām par veselīgu uzturu, ko realizē mācību centrs “BUTS”. Nodarbībās speciālisti sniegs zināšanas un palīdzēs rast izpratni par veselīgu uzturu, kas palīdzēs neapjukt plašajā informācijas un padomu klāstā, ar ko mūsdienās ik dienas sastopas jaunie vecāki.

Brīdī, kad ģimenē tiek plānots vai jau ienācis bērniņš, vecāki pastiprināti domā par veselīgu dzīvesveidu. Uzturs ir viens no faktoriem, kas nosaka mūsu dzīves kvalitāti, uzturam ir ļoti svarīga loma mazuļa attīstībā gan grūtniecības laikā, gan pirmajos dzīves gados. Nodarbībās tiks pārrunātas vairākas ar veselīgu uzturu saistītas tēmas, piemēram, sabalansēts uzturs grūtniecības un zīdīšanas periodā, optimāls svara pieaugums grūtniecības laikā, ieteicamie un nevēlamie pārtikas produkti grūtniecības un zīdīšanas laikā, ēdienkartes plānošana, ar uzturu saistītas saslimšanas, uztura ietekme uz vēl nedzimušā bērna veselību un daudzas citas.

Nodarbību laikā to apmeklētājas ne tikai uzklausīs speciālista teikto, bet varēs arī uzdot jautājumus, iesaistīties diskusijās, dalīties savā pieredzē un veikt praktiskus uzdevumus. Nodarbībās iegūtās zināšanas būs viegli izmantojamas praktiski un iekļaujamas ikdienas rutīnā, tādā veidā ļaujot jaunajām māmiņām vieglāk plānot ēdienkarti, padarot to veselīgu un sabalansētu, kā arī iekļaujot tajā jaunas garšas daudzveidībai.

Dalība nodarbībās ir bezmaksas, tās tiek īstenotas Eiropas Savienības Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2./16/I/021 “Mēs par veselīgu Rīgu – daudzveidīgi un pieejami veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi!” ietvaros.  Pieteikšanās un papildus informācija par nodarbībām, zvanot uz tālr. nr. 27898032, 67408206 vai rakstot uz e-pasta adresi karjera@buts.lv.

Nodarbību grafiks septembrim:

RDLD BUTS bērni septembris

 

Nodarbību grafiks oktobrim pieejams šeit.

Nodarbību grafiks novembrim pieejams šeit.

Nodarbību grafiks decembrim pieejams šeit.

Nodarbību grafiks janvārim pieejams šeit.

 

Foto: Freepik